Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα Τουρνουά Μίνι Παίδων - Παμπαίδων ΕΚΑΣΚ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

31/03/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

2η Αγων.

07/04/19

ΛΙΝΤΟ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

3η Αγων.

21/04/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

4η Αγων.

05/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

5η Αγων.

12/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 

6η Αγων.

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

                                                                            

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

31/03/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 2     

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

2η Αγων.

07/04/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

3η Αγων.

21/04/19

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ   

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

4η Αγων.

05/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2   

5η Αγων.

12/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

6η Αγων.

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ    

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

31/03/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

2η Αγων.

07/04/19

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3  

3η Αγων.

21/04/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 3

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

4η Αγων.

05/05/19

ΜΟΙΡΩΝ

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

5η Αγων.

12/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

6η Αγων.

19/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΜΕΣΣΑΡΑ 1

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

06/04/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

2η Αγων.

20/04/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

3η Αγων.

11/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

4η Αγων.

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

5η Αγων.

25/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΟΦΗ 1

6η Αγων.

01/06/19

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

                                                                                                          

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

06/04/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

2η Αγων.

20/04/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

3η Αγων.

18/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

4η Αγων.

25/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

5η Αγων.

01/06/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΟΦΗ 2

6η Αγων.

08/06/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγων.

06/04/19

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

2η Αγων.

20/04/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

3η Αγων.

24/04/19

ΡΕΠΩ

4η Αγων.

02/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

5η Αγων.

04/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΟΦΗ 3

6η Αγων.

11/05/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

7η Αγων.

18/05/19

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

8η Αγων.

25/05/19

ΡΕΠΩ

9η Αγων.

01/06/19

ΛΙΝΤΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

10η Αγων.

08/06/19

Β.Α.Κ.

ΟΦΗ 3

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

 

 


 

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Τελική Φάση Εφήβων Κρήτης Πρόγραμμα Αγώνων 06-07/04/2019 »
επιστροφή στην κορυφή