Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα αγώνων 11-12/01/2020

Σάββατο 11/01/2020 Άνδρες: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ώρα: 18:00 Παίδες Α΄: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ώρα: 15:30 Παίδες Β΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ώρα: 14:00 Κυριακή 12/01/2020 Παμπαίδες 1: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 γήπεδο: ΑΡΧΑΝΩΝ ώρα: 12:00 Παμπαίδες 2: ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ώρα: 12:00 
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 14-15/12/2019

Σάββατο 14/12/2019 Άνδρες: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παίδες Β΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΚΥΔΩΝ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00 Κυριακή 15/12/2019 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παμπαίδες 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 γήπεδο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ώρα: 14:00 Παμπαίδες 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ γήπεδο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ώρα: 12:00
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 23-24/11/2019

Σάββατο 23/11/19 Άνδρες: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 22:00 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00 Παίδες Β΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ώρα: 14:00 Κυριακή 24/11/2019 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παμπαίδες 1: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΜΟΙΡΩΝ ώρα: 17:00 8ο Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019 - ΔΟΠΑΦΜΑΗ Προμίνι 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Σαβ 23/11 γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 10:45 Μίνι 2: ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 09-10/11/2019

Σάββατο 09/11/19 Άνδρες: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΚΛΑΔΙΣΟΥ ώρα: 18:30 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 16:00 Παίδες Β΄: ΧΑΝΙΑ BC - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ ώρα: 15:00 Κυριακή 10/11/2019 Έφηβοι Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 18:00 Παμπαίδες 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 12:00 Παμπαίδες 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 1 γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 17:00 8ο Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 02-03/11/19

Σάββατο 02/11/2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΡΧΑΝΩΝ ώρα: 12:00 Κυριακή 03/11/2019 Έφηβοι: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 11:00 Παμπαίδες 1: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ώρα: 10:00 8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΔΟΠΑΦΜΑΗ Σάββατο 02/11/19 ΠΡΟΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 10:45 ΠΡΟΜΙΝΙ 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ώρα: 09:30 Κυριακή 03/11/19 ΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 12:15 ΜΙΝΙ 2: …
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα 8ου Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019 - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Το Σάββατο 2 Νοεμβρίου θα ξεκινήσει το 8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 για αγόρια και κορίτσια , που διοργανώνει κάθε χρόνο ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την συνεργασία της ΕΚΑΣΚ με σκοπό την άθληση και ψυχαγωγία των παιδιών και την ενίσχυση της ευγενούς άμιλλας μεταξύ των διαγωνιζομένων των σωματείων. Θα γίνουν συνολικά 5 παιχνίδια για την κάθε ομάδα και η τελετή λήξης του Τουρνουά θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 21/12 και ώρα: 13.30 στα Δύο Αοράκια. Παρακάτω επισυνάπτεται το πρόγραμμα για τα τμήματα…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Παγκρήτιου Τουρνουά Παμπαίδων "Παύλος Βαρζακιάν"

Σε τέσσερις φάσεις θα διεξαχθεί φέτος το Παγκρήτιο τουρνουά Παμπαίδων "Παύλος Βαρζακιάν" της ΕΚΑΣΚ. Η πρώτη φάση θα ξεκινήσει στις 3 Νοεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 9 Φεβρουαρίου, όπου τα σωματεία χωρίζονται σε 5 ομίλους βάσει γεωγραφικών κριτηρίων και θα συναντηθούν μεταξύ τους σε διπλούς αγώνες. Α΄ όμιλος (ΔΥΣΗ): ΑΓΟΡ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ - ΧΑΝΙΑ BC Β΄ όμιλος (ΔΥΣΗ): ΑΓΟΡ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Γ΄ όμιλος (ΗΡΑΚΛΕΙΟ):…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 12-13/10/19

Σάββατο 12/10/19ΑΝΔΡΕΣ: ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑγήπεδο: ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ώρα: 19:30Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥγήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 12:00Κυριακή 13/10/19Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥγήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 18:00
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 05-06/10/19

Σάββατο 05/10/19 Παίδες Α: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑγήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 11:00 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΑΧ 2γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 15:00 Κυριακή 06/10/19 Έφηβοι: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑγήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 28-29/09/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/09/19 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα 20:00ΠΑΙΔΕΣ Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα 18:00ΠΑΙΔΕΣ Β: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα 16:00 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/09/19ΕΦΗΒΟΙ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα 12:00 Δ’ Φάση Κυπέλλου Ανδρών – Τελικός(Νικητής ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΚΥΔΩΝ) – (Νικητής ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ)Εφόσον νικητής του ζευγαριού είναι το ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ο Τελικός θα διεξαχθεί την Κυριακή 29/9/2019 στο κλειστό Αλικαρνασσού και ώρα 18.00
Διαβάστε περισσότερα...

Προγράμματα αγώνων Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ

Τέλος Σεπτεμβρίου ξεκινάνε τα Πρωταθλήματα Κρήτης της ΕΚΑΣΚ. Τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις ξεκινάνε πρώτοι οι Παίδες Α και Β το Σάββατο 28/09/2019 και ακολουθούν οι Έφηβοι την Κυριακή 29/09/2019. Η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος για τους Άνδρες θα γίνει στις 12/10/2019 με πρώτο το εκτός έδρας παιχνίδι ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ. Παρακάτω είναι τα προγράμματα αγώνων των ομάδων του ΗΡΑΚΛΕΙΟ.
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS