Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα αγώνων 14-15/12/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 14/12/2019 Άνδρες: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παίδες Β΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΚΥΔΩΝ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00 Κυριακή 15/12/2019 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παμπαίδες 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 γήπεδο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ώρα: 14:00 Παμπαίδες 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ γήπεδο ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ώρα: 12:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα Αγώνων 30/11-1/12/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης (8η αγωνιστική)ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: 66 - 62ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 17-14, 18-13, 19-21, 12-14 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Μαρκόπουλος 8 (2), Μαρής 7 (1), Στέβοβιτς 7, Ρωσσίδης 4, Σκανδαλάκης 6 (2), Μητρόπαππας 11, Καλατζής 9 (1), Μηλαθιανάκης 9 (1), Πετράκης 5 (1). ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Παπαδογιαννάκης): Φουντουραδάκης, Ζαμπετάκης, Σκανδάλης 5 (1), Σαρειδάκης 24 (3), Τσικριτέας-Μελιάδης 3 (1), Δουλγεράκης 5, Τερζάκης 4, Κοροβέσης 11 (2), Ιερωνυμάκης 10. Τουρνουά Παμπαίδων (4η αγωνιστική)ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1: 78 - 63ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτέλεσμα Ανδρών Κρήτης 1η αγωνιστική - εξ αναβολής

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ: 82 - 59ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-14, 22-10, 19-15, 21-20 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Μακρόπουλος 6 (1), Κατσούρι, Περαντωνάκης 2, Στεβοβιτς 11 (1), Ρωσσίδης 6 (1), Γκίζης 4, Πετράκης 7, Μαρής, Καλατζής 7 (1) Μηλαθιανάκης 19 (3), Μητρόπαπας 11, Σκανδαλάκης 9 (1). ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Γαϊτανάκης): Μαλλιαρης 14 (2), Γιακουμάκης 8, Σταυρακάκης 2, Καραλάκης 13 (2), Κοροβέσης 1, Δρουμπάκης, Μαντέλλος 21, Κουτσάκης.
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 23-24/11/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 23/11/19 Άνδρες: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 22:00 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00 Παίδες Β΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ώρα: 14:00 Κυριακή 24/11/2019 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Παμπαίδες 1: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΜΟΙΡΩΝ ώρα: 17:00 8ο Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019 - ΔΟΠΑΦΜΑΗ Προμίνι 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Σαβ 23/11 γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 10:45 Μίνι 2: ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ…
Διαβάστε περισσότερα...

... όταν το παρόν συναντάει το μέλλον...

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Οι νεαροί αθλητές του Προμίνι παραβρέθηκαν στο γήπεδο, υποστήριξαν ένθερμα την ανδρική μας ομάδα και "έκλεψαν" την παράσταση και τις εντυπώσεις δείχνοντας τις μπασκετικές τους ικανότητες στην ανάπαυλα του αγώνα. Τέτοιες εικόνες από το παρόν και το μέλλον του Ηράκλειο θέλουμε σε κάθε αγώνα της ανδρικής μας ομάδας να γίνεται μια γιορτή του μπάσκετ!
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 16-17/11/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης (6η αγωνιστική)ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ: 81 - 42ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-13, 14-4, 20-5, 21-17 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Μαρκόπουλος 10 (2), Λισλεβαντ 3 (1), Περαντωνάκης 5 (1), Στέβοβιτς 15 (1), Ρωσσίδης 5 (1), Γκίζης11, Σκανδαλάκης 4, Μαρής, Καλατζής 6, Μηλαθιανάκης 15 (2), Πετράκης, Μητρόπαπας 7 (1). ΠΕΔΙΑΔΑ (Μαυρόπουλος): Βλάχος 16 (3), Παπαδοκωστάκης 2, Αλμπαντάκης 4, Βλάχος 1, Ασπετάκης, Βλαχάκης, Μακρής, Μαστοράκης 7 (1), Εικοσιπεντάκης, Τσαφαντάκης 11, Στέβοβιτς 1. Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης (8η αγωνιστική) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 48 - 68Δεκάλεπτα: 13-13,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 09-10/11/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 09/11/19 Άνδρες: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΚΛΑΔΙΣΟΥ ώρα: 18:30 Παίδες Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 16:00 Παίδες Β΄: ΧΑΝΙΑ BC - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΣΟΥΔΑΣ ώρα: 15:00 Κυριακή 10/11/2019 Έφηβοι Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 18:00 Παμπαίδες 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 12:00 Παμπαίδες 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 1 γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ ώρα: 17:00 8ο Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 02-03/11/2019 και 06/11/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης (4η Αγωνιστική) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ: 70 - 63Δεκάλεπτα: 20-23, 17-17, 16-10, 17-13 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ, ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ 5, ΡΩΣΣΙΔΗΣ, ΓΚΙΖΗΣ, ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 9(3), ΜΑΡΗΣ, ΚΑΛΑΤΖΗΣ 9(1), ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 17(1), ΜΗΤΡΟΠΑΠΠΑΣ 20(2), ΠΕΤΡΑΚΗΣ 5. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ): ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ 16, ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ 12(1), ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ 4, ΝΤΟΓΚΟΥΣ, ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ 13(2), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 7(2), ΜΠΑΓΛΑΝΗΣ, ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ 7(1), ΓΚΕΚΑ, ΠΟΥΛΙΟΣ Ε. 4, ΠΟΥΛΙΟΣ Β., ΝΤΑΗΣ. Πρωτάθλημα Εφήβων Α΄ (6η αγωνιστική)ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ: 44 - 68ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 9-15, 16-14, 9-18,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 02-03/11/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 02/11/2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΡΧΑΝΩΝ ώρα: 12:00 Κυριακή 03/11/2019 Έφηβοι: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 11:00 Παμπαίδες 1: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 γήπεδο: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ώρα: 10:00 8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΔΟΠΑΦΜΑΗ Σάββατο 02/11/19 ΠΡΟΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 10:45 ΠΡΟΜΙΝΙ 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ώρα: 09:30 Κυριακή 03/11/19 ΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ώρα: 12:15 ΜΙΝΙ 2: …
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 26-27/10/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης (3η αγωνιστική)ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 74 - 72ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-17, 24-21, 14-21, 18-13Εργοτέλης (Βισκαδουράκης): Σταρακης 20 (4), Αθανασιάδης, Μαϊστρέλης 9 (1), Βρετούδος 5 (1), Δαπουλάκης, Γουμενάκης (10 (1), Χριστοδούλου 5, Πυργιώτης 15, Σπηλιόπουλος, Καραλής 10.Ηράκλειο (Μακράκης): Μαρκόπουλος 10 (2), Στεβοβιτς 2, Σκανδαλάκης 5 (1), Ρωσσίδης, Γκίζης 2, Μητρόπαπας 14, Μαρής, Καλατζής 16, Μηλαθιανάκης 15 (2), Πετράκης 8. Πρωτάθλημα Εφήβων A Κρήτης (5η αγωνιστική)ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ: 66 - 50Δεκάλεπτα: 17-09, 41-26, 55-41, 66-50 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα 8ου Τουρνουά Μίνι Μπάσκετ 2019 - ΔΟΠΑΦΜΑΗ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Το Σάββατο 2 Νοεμβρίου θα ξεκινήσει το 8ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2019 για αγόρια και κορίτσια , που διοργανώνει κάθε χρόνο ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την συνεργασία της ΕΚΑΣΚ με σκοπό την άθληση και ψυχαγωγία των παιδιών και την ενίσχυση της ευγενούς άμιλλας μεταξύ των διαγωνιζομένων των σωματείων. Θα γίνουν συνολικά 5 παιχνίδια για την κάθε ομάδα και η τελετή λήξης του Τουρνουά θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 21/12 και ώρα: 13.30 στα Δύο Αοράκια. Παρακάτω επισυνάπτεται το πρόγραμμα για τα τμήματα…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Παγκρήτιου Τουρνουά Παμπαίδων "Παύλος Βαρζακιάν"

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σε τέσσερις φάσεις θα διεξαχθεί φέτος το Παγκρήτιο τουρνουά Παμπαίδων "Παύλος Βαρζακιάν" της ΕΚΑΣΚ. Η πρώτη φάση θα ξεκινήσει στις 3 Νοεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 9 Φεβρουαρίου, όπου τα σωματεία χωρίζονται σε 5 ομίλους βάσει γεωγραφικών κριτηρίων και θα συναντηθούν μεταξύ τους σε διπλούς αγώνες. Α΄ όμιλος (ΔΥΣΗ): ΑΓΟΡ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ - ΧΑΝΙΑ BC Β΄ όμιλος (ΔΥΣΗ): ΑΓΟΡ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Γ΄ όμιλος (ΗΡΑΚΛΕΙΟ):…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS