Headlines
A+ A A-

Αποτελέσματα 10-11/11/18

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 87 - 61 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (17-20) (24-09) (21-14) (25-18) ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΓΚΟΡΚΟΛΗΣ - ΣΑΝΑΤΑΚΗΣ): ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΦΟΥΚΑΚΗΣ 3(1), ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 2, ΜΕΝΕΞΗΣ 5(1), ΧΝΑΡΗΣ 23(2), ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ 6, ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 15, ΛΙΑΝΔΡΑΚΗΣ 24(1), ΜΑΜΑΤΖΑΚΗΣ 7(1), ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ, ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΓΚΙΖΗΣ, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 7, ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 10, ΡΩΣΣΙΔΗΣ, ΣΥΤΑΝΙ, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ 4, ΚΙΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ 21(3), ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 9(1), ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ 3, ΚΑΨΑΛΗΣ 4(1), ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ (Α' όμιλος) ΚΥΔΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2: 38 - 78 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (05-19)…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 10-11/11

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/18 ΑΝΔΡΕΣ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ Ώρα: 19:00 ΠΑΙΔΕΣ Α΄: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ Ώρα: 12:00 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/18 ΠΑΙΔΕΣ Β΄: ΚΥΔΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Γήπεδο: ΚΛΑΔΙΣΟΥ Ώρα: 15:00 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 ΜΙΝΙ 1: ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 Γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ -Β Ώρα: 13:15 ΜΙΝΙ 2: ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ -Β Ώρα: 14:30 ΠΡΟΜΙΝΙ 1 & ΠΡΟΜΙΝΙ 2: ΡΕΠΟ
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 4/11/18 Έφηβοι - Παίδες Β΄

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 66-43 Δεκαλεπτα: (16-14) (16-13) (21-8) (13-8) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 10, ΓΚΙΖΗΣ 10, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 10(2), ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 12(1), ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ 5(1), ΚΑΨΑΛΗΣ 6, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ 5, ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ, ΝΗΣΙΩΤΗΣ, ΣΥΤΑΝΙ 4, ΝΤΑΗΣ 4 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ: ΔΑΒΡΑΔΟΣ 2, ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 8, ΤΡΑΥΛΟΣ 2, ΞΕΝΟΣ, ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ 4, ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ 7, ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ 9, ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ 11 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΓΟΡ 2: 76 - 31 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (25-09) (17-08) (19-10) (15-04) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ):…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 3/11/18 Άνδρες - Παίδες Α

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ: 56 - 55 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (17-07) (12-11) (18-23) (09-14) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 8(2), ΣΥΤΑΝΙ 3(1), ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 12(1), ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 7(1), ΡΩΣΣΙΔΗΣ 4, ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ 2, ΚΑΨΑΛΗΣ, ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ 16(2), ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 3, ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΖΑΣ): ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ, ΠΕΝΤΑΡΗΣ, ΜΠΑΣΙΑΣ, ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12(1), ΚΩΣΤΑΡΙΔΑΚΗΣ, ΜΠΑΣΙΑΣ 2, ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 13(1), ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ 16, ΜΠΟΧΤΗΣ 2, ΜΗΛΑΣ 10 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΚΡΗΤΗΣ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 61 - 54 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (15-14) (15-11) (8-4) (23-22) ΚΥΔΩΝ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗΣ):…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 3-4/11

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 03-05/11/2018 03/11/18 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 04/11/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΓΟΡ 2 04/11/18 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ΣΑΒ 03/11 13.15 Β1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΡΑΚΙΑ-Β ΣΑΒ 03/11 14.00 Α1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Διαβάστε περισσότερα...

Συλληπητήρια

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Το Δ.Σ και η Επιτροπή Μπάσκετ του «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Ο.Α.Α. εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήριά για το θάνατο του ΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ, μιας μεγάλης φυσιογνωμίας του μπάσκετ της Κρήτης και εύχονται καλή δύναμη και κουράγιο στην οικογένεια του.
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 27/10/2018

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 59 - 64 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (17-15) (24-20) (10-14) (8-15) ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ: ΣΑΡΕΙΔΑΚΗΣ, ΦΟΥΝΤΟΡΑΔΑΚΗΣ 8, ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 9(1), ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 1, ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ 3, ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ 3, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 18, ΚΑΡΑΒΑΝΗΣ 10, ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ 6. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 7(1), ΓΚΙΖΗΣ, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 16(2), ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 5(1), ΡΩΣΣΙΔΗΣ 6(2), ΣΥΤΑΝΙ, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ 21(3), ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 2, ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ, ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 7, ΚΑΨΑΛΗΣ. Επόμενες αγωνιστικές: Σάββατο 3/11 ΠΑΙΔΕΣ Α΄: ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΕΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ γήπεδο ΛΙΝΤΟ Κυριακή…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα αγώνων 20-21/10

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Αήττητοι παραμένουν οι Έφηβοι και οι Παίδες Α΄ του «ΗΡΑΚΛΕΙΟ». Το Σάββατο 20/10 οι Παίδες A΄ υποδέχτηκαν τον ΑΓΟ Ρεθύμνου στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Κρήτης και κέρδισαν 83-50, ενώ την Κυριακή 21/10 οι Έφηβοι κέρδισαν στο παιχνίδι στην Ιεράπετρα (85-36) στην 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματός τους. Οι Παίδες Β΄ ωστόσο δεν κατάφεραν να νικήσουν στο εκτός έδρας ντέρμπι με τον ΑΟΚ Χανίων (61-58), κάνοντας έτσι την πρώτη τους ήττα μετά από 6 αγωνιστικές του Πρωταθλήματος Παίδων Β΄.…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 20-21/10

  • Κατηγορία Μπάσκετ
20/10/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20/10/18 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 21/10/18 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 21/10/18 ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα αγώνων 13-14/10

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Δυναμικά ξεκίνησε η Ανδρική ομάδα του ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ στην πρώτη αγωνιστική του Πρωταθλήματος Ανδρών Κρήτης της ΕΚΑΣΚ επικρατώντας απέναντι στην ομάδα του Ανδρογέα. Οι Έφηβοι για την 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος τους νίκησαν την ομάδας της Πεδιάδας. Οι Παίδες 1 και Παίδες 2 είχαν ρεπό και έπαιξαν το Σάββατο μεταξύ τους. ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 41 - 87 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (10-29) (10-27) (7-20) (14-11) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ): ΣΗΦΑΚΗΣ 4, ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ, ΛΥΡΙΤΖΑΚΗΣ 4, ΣΗΦΑΚΗΣ 10, ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΗΣ 6, ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7, ΜΠΑΓΛΑΚΗΣ,…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS

ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ