Headlines
A+ A A-

Το πρόγραμμα αγώνων των Ανδρών για το 2022-2023

Το Πρόγραμμα αγώνων για το πρωτάθλημα των Ανδρών την αγωνιστική σεζόν 2022-2023 ανακοίνωσε η ΕΚΑΣΚ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

                1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΧΑΝΙΑ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΣΚΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗΟΑ -ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

               

 

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΧΑΝΙΑ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΣΚΗΣΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΧΑΝΙΑ BC

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΣΚΗΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                7η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗΑΟ -ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

 

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΣΚΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

                10η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΟΑ -ΧΑΝΙΩΝ

                11η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΧΑΝΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΣΚΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                2ος Γύρος

 

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΑΝΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΣΚΗΣΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΚΗΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟ -ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗΑΟΚ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-              ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΑΣΚΗΣΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΟ -ΚΥΔΩΝ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                7η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΣΚΗΣΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΓΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΣΚΗΣΗ

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

 

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗ-ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                10η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΣΚΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΧΑΝΙΑ BC

ΜΟΙΡΩΝ              ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

                11η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΣΚΗΣΗΓΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ         ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

back to top