Headlines
A+ A A-

Το πρόγραμμα αγώνων των Εφήβων για το 2022-2023

Το πρόγραμμα αγώνων των Εφήβων Α και Β (Α όμιλο) για την αγωνιστική σεζόν 2022-2023 ανακοίνωσε η ΕΚΑΣΚ 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                Ρεπό:    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-AOK  XANΙΑ

                Ρεπό:    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                Ρεπό:    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΟΑ -ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                Ρεπό:    AOK  XANΙΑ

               

 

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΟ -ΚΥΔΩΝ

                Ρεπό:    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                Ρεπό:    ΡΕΘΥΜΝΟ BC

                7η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                Ρεπό:    ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΚΥΔΩΝ

                Ρεπό:    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-AOK  XANΙΑ

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                2ος Γύρος

 

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                Ρεπό:    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                Ρεπό:    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-AOK  XANΙΑ

                Ρεπό:    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                Ρεπό:    AOK  XANΙΑ

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                Ρεπό:    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

               

 

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-AOK  XANΙΑ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                Ρεπό:    ΡΕΘΥΜΝΟ BC

                7              η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                Ρεπό:    ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.AOK  XANΙΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                Ρεπό:    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

                1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΚΥΔΩΝ2

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ               ΚΥΔΩΝ2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

                Ρεπό:    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

                Ρεπό:    ΚΥΔΩΝ2

                4-η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΚΥΔΩΝ2

                Ρεπό:    ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ               ΚΥΔΩΝ2-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

                Ρεπό:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                2ος Γύρος

 

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ               ΚΥΔΩΝ2-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

                Ρεπο’:   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΚΥΔΩΝ2

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                Ρεπό:    ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

                Ρεπό:    ΚΥΔΩΝ2

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΧΑΝΙΩΝ               ΚΥΔΩΝ2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                Ρεπό:    ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-ΚΥΔΩΝ2

                Ρεπό:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

 

back to top