Headlines
A+ A A-

Το πρόγραμμα αγώνων των Παίδων για το 2022-2023

Το πρόγραμμα αγώνων για τα πρωταθλήματα των Παίδων Α και Β (Α και Β όμιλο) για την αγωνιστική σεζόν 2022-2023 ανακοίνωσε η ΕΚΑΣΚ 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

                1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

               

 

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ              ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                7η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

 

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

                2ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

                2η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                3η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟ-ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

               

 

                4η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

                5η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

                6η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟ  ΚΥΔΩΝ

                7η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

               

 

                8η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.    Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

                9η Αγωνιστική

                ΓήπεδοΑ  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC-Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ     ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ       ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΑΟ -ΚΥΔΩΝ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

                1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΟΦΗ 2

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                Ρεπό:    ΟΦΣΧ 2

                2η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ       ΟΦΣΧ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΧΑΝΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                Ρεπό:    AOK  XANΙΑ

                3η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2 ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΦΗ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-AOK  XANΙΑ

                Ρεπό:    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                4η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΟΦΣΧ 2

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                Ρεπό:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

 

                5η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΟΦΗ 2

                Ρεπό:    ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

                6η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΟΦΣΧ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

                Ρεπό:    ΧΑΝΙΑ BC

                7η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΧΑΝΙΑ BC

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-AOK  XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                Ρεπό:    ΟΦΗ 2

                8η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΟΦΣΧ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΗ 2

                Ρεπό:    ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

                9η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΧΑΝΙΑ BC

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-AOK  XANΙΑ

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                2ος Γύρος

 

                1η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΧΑΝΙΑ BC

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-AOK  XANΙΑ

                Ρεπό:    ΟΦΣΧ 2

                2η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2 ΟΑ -ΧΑΝΙΩΝ

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-ΟΦΗ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

                Ρεπό:    AOK  XANΙΑ

                3η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2-ΟΦΣΧ 2

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΧΑΝΙΑ BC

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                Ρεπό:    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                4η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣΧ 2-               ΟΦΗ 2

ΣΟΥΔΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΧΑΝΙΑ BC-AOK  XANΙΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ           ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

                Ρεπό:    ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

                5η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2-ΟΦΣΧ 2

ΧΑΝΙΩΝ               AOK  XANΙΑ-ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC-ΧΑΝΙΑ BC

Β.Α.Κ.    ΟΦΗ 2-ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ

                Ρεπό:    ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

                1ος Γύρος

                1η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΣΚΗΣΗ

                Ρεπό:    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                2η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ -ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

                Ρεπό:    ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

                3η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΣΚΗΣΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

                4η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ -ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

                Ρεπό:    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

                5η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ    ΑΣΚΗΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                Ρεπό:    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

                6η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ     ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ -ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

                Ρεπό:    ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

                7η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  -ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ -ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΣΚΗΣΗ

                Ρεπό:    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                8η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                Ρεπό:    ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

                9η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

                Ρεπό:    ΑΣΚΗΣΗ

                2ος Γύρος

 

                1η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3        ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

                Ρεπό:    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

                2η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣΚΗΣΗ

                Ρεπό:    ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

                3η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2      ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ -ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

                Ρεπό:    ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

                4η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΚΗΣΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

                Ρεπό:    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

                5η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ          -ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

                Ρεπό:    ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

                6η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΑΣΚΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                Ρεπό:    ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

                7η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΚΗΣΗ -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

                Ρεπό:    ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                8η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ    ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ    -ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΛΙΝΤΟ   ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ-ΑΣΚΗΣΗ

                Ρεπό:    ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

                9η Αγωνιστική

                Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΣΗΤΕΙΑΣ               ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΡΧΑΝΩΝ           ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

                Ρεπό:    ΑΣΚΗΣΗ

 

                

 

                

 

back to top