Headlines
A+ A A-

Αποτελέσματα Παιδικού 17-18/6

  • Κατηγορία Μπάσκετ
17/06 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΊΩΝΕΣ 54 - 46ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-14, 31-21, 42-32, 54-46Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης, Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 13(3), Κουβαράκης, Θαλασσινός 18(3), Γκίζης 20, Καραπάνος, Κατσαράκης , Καραμβάλης, Καρεφυλάκης 1, Κοντογεωργής, Γενιτσαρίδης 2.Ίωνες (Λαγός): Γεόμελος 3, Πατελίδας, Καρατζάννος 25(1), Κουφοπαντελής 3(1), Στακιάς 7, Ντίμπρα, Σεραφείμ 6(1), Σουσουρής 2, Μανές, Ψαλτάκης. 18/06 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΙΟΛΟΣ 54 - 44ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-9, 13-11, 11-13, 20-11ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 24 (6), Θαλασσίνος-Λισλεβαντ 2, Γκίζης 18 (1), Καραπάνος, Καραμβαλής, Καρεφυλάκης 4, Κουβαράκης 5 (1), Βογιατζάκης, Κατσαράκης, Γενιτσαρίδης…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα παιδικού 15-16/06

  • Κατηγορία Μπάσκετ
15/06/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 72 - 79 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-12, 20-29, 15-24, 19-19 Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης, Καραδεμήρης 3(1), Περαντωνάκης 8(2), Κουβαράκης, Λίσλεβαντ 18(1), Γκίζης 26, Καραπάνος 2, Κατσαράκης, Καραμβάλης, Καρεφυλάκης 9, Κοντογεωργής 3, Γενιτσαρίδης. Αναγέννηση (Μαραθοκαμπίτης): Αστυπαλιώτης 2, Ρώση 5, Μαραθοκαμπίτης 6, Χρυσάκης 12(4), Παπαθεοφάνους, Κουκουλής, Τσιβεριώτης 47(2), Βακιάρος 4, Πασάι, Τσώνης 2, Μηχαϊλίδης 2, Τριανταφυλλου. 16/06/2019 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 48 - 57ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 9-12, 11-16, 10-18, 18-10 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ (Βιδάλης): Βιδάλης 2, Πάντζι, Σακελαρόπουλος, Χάλαρης, Καμολίνος, Χαρισόπουλος 2, Μπον Σ.…
Διαβάστε περισσότερα...

Αναχώρησε η αποστολή του Παιδικού για τη Β΄ φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Στην Αθήνα βρίσκεται η ομάδα του Παιδικού του ΗΡΑΚΛΕΙΟ για να διεκδικήσει την πρόκριση στο final-6 του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων. Η αποστολή του ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ αποτελείται από τους: Α/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ 1 ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 2 ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2003 3 ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2003 4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 5 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 6 ΚΑΡΕΦΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 7 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 8 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2003 10 ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 11 LISLEVAVT ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 12 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004…
Διαβάστε περισσότερα...

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΚΡΗΤΗΣ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
H Τελική Φάση (All Star Game) των Παμπαίδων, Παγκορασίδων και Μίνι Κρήτης 2018-2019, θα διεξαχθεί την Κυριακή 16/6/2019 στο κλειστό γυμναστήριο Αλικαρνασσού, με τη υποστήριξη του Δήμου Ηρακλείου. Οι αγώνες θα διεξαχθούν σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα : Κυριακή 16/6/2019- κλειστό γυμναστήριο Αλικαρνασσού 11.30 ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΘΗΝΑ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 13.00 ΚΡΟΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ) 14.30 ΗΡΑ – ΑΡΤΕΜΙΣ (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 16.00 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ) Ο Περιφερειακός προπονητής της ΕΚΑΣΚ κ. Πετρακης…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 08-09/06/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Σάββατο 08/06/19 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 15:30 ΟΦΗ 3 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 γήπεδο: Β.Α.Κ. ώρα: 11:00 7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ "ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ" (Γήπεδο: Ανοιχτό Εφόδου) Α΄ Κατηγορία (2008-2009) Σάββατο 08/06/19: ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ώρα: 18:00 Κυριακή 09/06/19: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ώρα: 11:30 Β΄ Κατηγορία (2010-2011) Σάββατο 08/06/19: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ ώρα: 11:00 
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Β΄ Φάσης Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Το εισιτήριο για την τελική φάση του Πανελληνίου Παίδων θα διεκδικήσει το Ηράκλειο στις 15-19/6. Α΄ Όμιλος (ΚΓ Νεάπολης): ΣΑΚ Αστέρας Καβάλας, ΑΣ Διόσκουροι Κοζάνης, ΦΟ Αριδαίας, ΑΟ Κεραυνός Λάρισας, ΠΟ Ν. Μουδανιών, ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας Β΄ Όμιλος: ΑΣΠ Προμηθέας Πάτρας, ΣΔΥ Τρίπολης, ΑΟ Ερμιόνης, ΑΓΕ Χαλκίδας Γ΄ Όμιλος (ΚΓ Χαϊδαρίου, «Χρ. Αγγουράκης»): Ηράκλειο ΟΑΑ, ΠΑ Καλύμνου, ΤΑΚ Περιστεριώνας, Ίωνες ΑΟ Χίου, ΑΓΣ Αίολος Μυτιλήνης, ΑΣ Σάμου «Αναγέννηση» Πρόγραμμα Αγώνων Γ΄ Ομίλου: Ημ/νίες Ώρες Συνάντηση 15/06 15:00 17:00 19:00 Ηράκλειο…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 01-02/06/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06/19 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 13:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 11:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ «ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ» (Γήπεδο: ανοιχτό Εφόδου) Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2008-2009) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ώρα: 19:30 ΚΥΡΙΑΚΗ 02/06: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ώρα: 11:30 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2010) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06: ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ώρα: 18:00
Διαβάστε περισσότερα...

Ολοκληρώθηκε το 3ο Τουρνουά Προμίνι Παίδων "Γιάννης Μαυράκης" 2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το 3ο Τουρνουά Προμίνι Παίδων «Γιάννης Μαυράκης» 2019 που διοργάνωσε το «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» ΟΑΑ σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΦΜΑΗ και την ΕΚΑΣΚ, στο οποίο δόθηκε η ευκαιρία σε περίπου 200 παιδιά να χαρούν το παιχνίδι του μπάσκετ. Στα πλαίσια του τουρνουά αυτού, την Πέμπτη 2 Μαΐου πραγματοποιήθηκε συνάντηση Φίλων Γιάννη Μαυράκη, όπου οι φίλοι και πρώην συμπαίκτες του Γιάννη Μαυράκη συναντήθηκαν με τους πρώην συναδέλφους του στο ΤΕΕ ΤΑΚ σε ένα φιλικό παιχνίδι μπάσκετ. Στην τελετή λήξης…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 18-19/05/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Σάββατο 18/05/19 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα:16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ - Κυριακή 19/05/19 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 11:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΟΦΗ 3 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ "Γιάννης Μαυράκης" 2019 Πρόγραμμα Αγώνων Τελικής Φάσης Σάββατο 18 Μαΐου 2019 11:00 - 12:00 ΟΦΗ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16:00 - 17:00 ΟΑΣΗ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ 17:00 - 18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 3…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρωταθλητής Κρήτης στους Παίδες το ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Πρωταθλήτρια Κρήτης στους Παίδες ανακηρύχθηκε η ομάδα του ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ, επικρατώντας στον τελικό του Final Four του ΟΦΗ με 48-45. Στη δεύτερη θέση τερμάτησε ο ΟΦΗ, στην τρίτη ο ΚΥΔΩΝ και στην τέταρτη ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ. Τα αποτελέσματα του Final Four: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5 ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: 52 - 48 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ: 61 - 58 ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ: 53 - 64 (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ: 45 - 48 (ΤΕΛΙΚΟΣ) Τα φύλλα αγώνα: ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ 61 - 58…
Διαβάστε περισσότερα...

Τουρνουά Προμίνι Παίδων "Γιάννης Μαυράκης" 2019 - Τελική φάση

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Το Σάββατο 18/5/2019 στις εγκαταστάσεις του ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ θα γίνουν όλοι οι αγώνες της τελικής φάσης του Τουρνουά που αναβλήθηκαν (Σάββατο 4/5) λόγω κακών καιρικών συνθηκών. Αμέσως μετά το τέλος των αγώνων, θα γίνει η τελετή λήξης του τουρνουά και οι απονομές ( ώρα: 19:30 ), όπου θα δοθούν αναμνηστικά διπλώματα και μετάλλια σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν. Παρακαλούμε όλες οι ομάδες να παρευρίσκονται στις απονομές (προπονητές-αθλητές). Επίσης, υπενθυμίζουμε ότι συνεχίζεται η συλλογή τροφίμων μακράς διάρκειας στηρίζοντας το έργο…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 11-12/05/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 11/05/19 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 11:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00 FINAL4 ΠΑΙΔΩΝ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: Β.Α.Κ. ώρα: 18:00 Κυριακή 12/05/19 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα:10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 19:30 FINAL4 ΠΑΙΔΩΝ: ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β.Α.Κ. 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β.Α.Κ. 14:00
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS