Headlines
A+ A A-

Αποτελέσματα 11-12/01/2020

Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης (12η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 65 - 77

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-18, 16-17, 13-22, 22-20

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Μυλωνάκης): Μαυρίκος 5 (1), Κουτσουράδης, Σάντια 6 (2), Καλογεράκης 20 (2), Σταθάκης Θ. 2, Δράγαζης 6 (2), Ζωγραφάκης 4, Μπελεφάντης 11 (1), Σταματάκης, Αλετράς 11.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Μαρκόπουλος 10 (1), Μαρής 3 (1), Περαντωνάκης 3 (1), Στεβοβιτς 5, Γκίζης 2, Ρωσσίδης 2, Κουβαράκης, Σκανδαλάκης, Καλατζής 15 (1), Μηλαθιανάκης 17, Μητρόπαπας 20 (1), Κατσούρι.

 

Πρωτάθλημα Παίδων 1 (Β΄ γύρος - 3η αγωνιστική)

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 50 - 74

Δεκάλεπτα: 11-19, 11-27, 13-18, 15-10

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΓΚΑΛΟΣ - ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ): ΣΗΦΑΚΗΣ 10, ΚΟΖΥΡΗΣ Ι. 2, ΚΑΝΑΝΑΙ 4, ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ 4, ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ 3(1), ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 7, ΚΟΖΥΡΗΣ Η. 9(2), ΠΑΠΑ, ΤΖΩΡΤΖΗΣ 11(1)

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ 4, ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ 9, ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ, ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 2, ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 9, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ Γ. 2, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ Θ. 13(1), ΠΟΛΛΑΚΗΣ 4, ΚΑΡΚΑΝΑΚΗΣ 9(1), ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 13(1), ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ 4, ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ 5(1)

 

Τουρνουά Παμπαίδων "Παύλος Βαρζακιάν"

Παμπαίδες 1 (Β΄ γύρος - 2η αγωνιστική)

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1: 57 - 79

Δεκάλεπτα: 11-20, 12-23, 16-18, 18-18

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗ): ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ Α., ΛΥΔΑΚΗΣ Α. 2, ΤΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ Σ. 14(2), ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ Σ. 18, ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ Α. 21(1), ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ Π., ΛΑΠΙΔΗΣ Ε., ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ Σ., ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ): ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ Ι. 6, ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Ν. 6, ΦΙΣΚΑΣ Φ. 6, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Ι. 6, ΤΖΙΚΑΣ Κ. 9(1), ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ Κ. 7(1), ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ Δ. 14(1), ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ Π. 10, ΤΕΙΛΟΡ Γ. 2, ΒΕΝΙΟΣ Κ. 7, ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Κ. 6

 

Παμπαίδες 2 (Β΄ γύρος - 2η αγωνιστική)

ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2: 95 - 41

Δεκάλεπτα: 26-06, 29-17, 11-13, 29-05

ΟΦΗ 1 (ΞΕΝΑΚΗΣ): ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ Μ. 10(1), ΦΛΟΥΡΗΣ Ν. 6, ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ Ι. 2, ΦΡΟΓΑΚΗΣ Ι. 16, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Π. 19, ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Ι. 8, ΠΑΝΤΑΖΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Α. 2, ΦΛΟΥΡΗΣ Σ. 21, ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2, ΚΑΛΛΙΚΑΚΗΣ Χ. 8, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Λ. 1

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ): ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ Β. 1, ΜΟΑΤΣΟΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ Α. 4, ΚΟΚΚΟΣΗΣ Ι. 11(2), ΚΑΛΑΤΖΗΣ Α. 2, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Φ. 9(2), ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ Χ. 2, ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ Δ. 2, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Α. 10, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Αποτελέσματα αγώνων Αποτελέσματα αγώνων »
επιστροφή στην κορυφή