Headlines
A+ A A-

Αποτελέσματα 16-17/03/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΑΝΔΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53-41 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-18, 19-1, 8-12, 10-10 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Ρωσίδης 3 (1), Καψάλης, Συτάνι, Βαμβουκάκης 6 (1), Σκανδαλάκης 9 (1), Κιτσος-Καλυβιανάκης 7 (1), Κουκιαδάκης, Μαρκόπουλος 4, Καλατζής 10 (2), Σπυριδάκης, Βολιτάκης 3, Μηλαθιανάκης 11 (2). ΚΥΔΩΝ (Ηλιάκης): Μποκαλίδης, Πλάκας, Λυρώνης 17 (3), Χολέβας 7 (2), Ζανιδάκης 6, Γεγιτσίδης, Μπορέτας, Κατσουλάκης, Δήμας, Λουκάκης 5, Πρωτογεράκης 4, Χατζάκης 2. ΕΦΗΒΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 78 - 73 ΠΑΙΔΕΣ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΧΑΝΙΑ BC: 105…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 16-17/03/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 16/03/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ Ώρα: 18:00 Κυριακή 17/03/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΧΑΝΙΑ BC Γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ώρα: 17:00 Έφηβοι: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα: 17:00
Διαβάστε περισσότερα...

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ - ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σας γνωρίζουμε ότι, το διήμερο 9 και 10/3/2019 στο κλειστό γυμναστήριο Αλικαρνασσού θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις αγοριών και κοριτσιών, παρουσία των Ομοσπονδιακών προπονητών κκ. Μπακογεώργου Τάκη, Παπαδόπουλου Κώστα και Σγουρίτσα Χρήστου. Επίσης θα διεξαχθούν αγώνες του κλιμακίου αγοριών Κρήτης (2005-2006) με την ομάδα της ΕΣΚΑ, καθώς επίσης και παρουσίαση του τρόπου ανάπτυξης παιχνιδιού της Εθνικής ομάδας παμπαίδων, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα: ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019- ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 09.30-11.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 2003-2004 ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 11.30-13.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ 2004-2005-2006- 2007 ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 13.30-15.30 ΑΓΩΝΑΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 02-03/03/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 02/03/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ώρα: 12:00 Κυριακή 03/03/19 Έφηβοι: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 19:00 Παίδες Β: ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ώρα: 13:00 
Διαβάστε περισσότερα...

Βαθμολογίες Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ Βαθμολογία (17 αγων.) ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ (Ν-Η) 1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 33 (16-1) 2 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 32 (15-2) 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 31 (14-3) 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 28 (11-6) 5 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 26 (9-8) 6 Ακαδημία Ρεθύμνου 25 (8-9) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 25 (8-9) 8 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 23 (6-11) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 23 (6-11) 9 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 (5-12) 11 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΣΗ (-1) 19 (3-14) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 18 (1-16) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Βαθμολογία ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ν-Η) 1…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 16-02-2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 16-02-2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ.Η. γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 *Οι αγώνες που είχαν οριστεί για την Κυριακή 17/2/19 θα διεξαχθούν στις 24/2/19, λόγω του τελικού Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στην πόλη μας.
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 09-10/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 09/02/2019 Άνδρες: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ώρα: 16:00 Κυριακή 10/02/2019 Παίδες Β: ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΡΕΘΥΜΝΟΥ ώρα: 10:00 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΦΗ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Τρίτη 12/02/2019 Παίδες Α: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 02-03/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ: 73 - 48 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (25-10) (18-11) (13-17) (17-10) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 11(1), ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 3(1), ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 4, ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗ'Ι'ΩΑΝΝΟΥ 5, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ 16, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 12, ΠΟΛΛΑΚΗΣ 8, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 13, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (ΠΟΥΡΟΣ-ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ): ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΣΤΑΘΑΚΗΣ 5, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ, ΛΙΟΔΑΚΗΣ 4, ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ, ΑΝΣΤΑΣΑΚΗΣ 9, ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΗΣΙΩΤΗΣ 4, ΚΑΒΟΥΡΑΣ 17(1), ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΤΟΣ 1
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 02-03/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 02/02/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Κυριακή 03/02/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 26-27/1/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 60-64 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-25, 12-10, 15-13, 20-16 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ Γ. - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Α.): ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ , ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 13, ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 23, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4, ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΕΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 7(1), ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ , ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΜΠΑΛΑΦΑΣ Κ.): ΗΛΙΑΚΗΣ Κ., ΒΕΛΙΟΥ Ρ. 2, ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Φ. 24(1), ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3, ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ Γ. 3(1), ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ Η. 15 ,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 26-27/01/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 26/01/2019 Άνδρες: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Παίδες Α΄: ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΡΕΘΥΜΝΟΥ ώρα: 14:00 Κυριακή 27/01/2019 Έφηβοι: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ώρα: 17:00
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS