Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα αγώνων 01-02/06/19

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06/19 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 13:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 11:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ «ΝΙΚΟΣ ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ» (Γήπεδο: ανοιχτό Εφόδου) Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2008-2009) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ώρα: 19:30 ΚΥΡΙΑΚΗ 02/06: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ώρα: 11:30 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2010) ΣΑΒΒΑΤΟ 01/06: ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ώρα: 18:00
Read more...

Πρόγραμμα αγώνων 18-19/05/19

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Σάββατο 18/05/19 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα:16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ - Κυριακή 19/05/19 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 11:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΟΦΗ 3 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ "Γιάννης Μαυράκης" 2019 Πρόγραμμα Αγώνων Τελικής Φάσης Σάββατο 18 Μαΐου 2019 11:00 - 12:00 ΟΦΗ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16:00 - 17:00 ΟΑΣΗ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ 17:00 - 18:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 3…
Read more...

Πρόγραμμα αγώνων 11-12/05/19

Σάββατο 11/05/19 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 11:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00 FINAL4 ΠΑΙΔΩΝ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: Β.Α.Κ. ώρα: 18:00 Κυριακή 12/05/19 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα:10:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 19:30 FINAL4 ΠΑΙΔΩΝ: ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β.Α.Κ. 12:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β.Α.Κ. 14:00
Read more...

Πρόγραμμα αγώνων 20-23/04/19

Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ AOK XANΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Σάββατο 20/04/19 18:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΛ/ΣΟΥ 16:00 ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Β.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 16:00 Κύδων - Ηράκλειο 2005 ΑΛ/ΣΟΥ Δευτέρα 22/04/19 16:00 Ιωνικός Νίκαιας - Κλιμάκιο 2005 ΛΙΝΤΟ 18:00 Ηράκλειο 2005 - Εργοτέλης ΛΙΝΤΟ 18:00 ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 Β.Α.Κ. ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ Κυριακή 21/04/19 10:00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΛ/ΣΟΥ 12:00 Ολυμπιακός - Κλιμάκιο 2007 ΑΟΡΑΚΙΑ 14:00 Ιωνικός - Κλιμάκιο…
Read more...

Πρόγραμμα Αγώνων 06-07/04/2019

ΑΝΔΡΕΣ: Σάββατο 06/04/2019 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Κυριακή 07/04/2019 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 19:00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 Σάββατο 06/04/2019 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 Κυριακή 07/04/2019 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 11:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ Κυριακή 07/04/2019 γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 10:00 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 Σάββατο 06/04/2019 γήπεδο: ΧΕΡΣ/ΣΟΥ ώρα: 15:00
Read more...

Πρόγραμμα Τουρνουά Μίνι Παίδων - Παμπαίδων ΕΚΑΣΚ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγων. 31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 2η Αγων. 07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 3η Αγων. 21/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 4η Αγων. 05/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 5η Αγων. 12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 6η Αγων. 19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγων. 31/03/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2η Αγων. 07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 3η Αγων. 21/04/19 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ…
Read more...

Πρόγραμμα αγώνων 23-24/03/19

Σάββατο 23/03/19 Άνδρες: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΧΑΝΙΩΝ Ώρα: 18:00 Βαθμολογία (σε 19 ματς): 1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 36 (17-2) - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 36 (17-2) 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 35 (16-3) 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 32 (13-6) 5 ΜΕΣΣΑΡΑ 29 (10-9) - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 29 (10-9) 7 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 28 (9-10) 8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 26 (7-12) 9 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 25 (6-13) 10 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 24 (5-14) 11 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 21 (3-16) 12 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 20 (1-18)
Read more...

Πρόγραμμα αγώνων 16-17/03/19

Σάββατο 16/03/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ Ώρα: 18:00 Κυριακή 17/03/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΧΑΝΙΑ BC Γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ώρα: 17:00 Έφηβοι: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα: 17:00
Read more...
Subscribe to this RSS feed