Headlines
A+ A A-

Τροποποίηση Προγράμματος "Γιάννης Μαυράκης"

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   4   Μαίου  2018

ΩΡΑ

Γήπεδο Ηράκλειο Ο.Α.Α.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

18.15 – 19.30

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

19.30 – 20.45

Ο.Α.Σ.Η. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ  1

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ       5   Μαίου  2018

ΩΡΑ

Γήπεδο Ηράκλειο Ο.Α.Α.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

10.00 – 11.15

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  2008 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ  2

 

11.15 – 12.30

ΜΕΣΣΑΡΑ – Ο.Φ.Η.  2

 

12.30 – 13.45

ΚΥΔΩΝ – Ο.Φ.Η. 

 

 

 

 

15.00 – 16.15

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΣΚΗΣΗ

 

16.15 – 17.30

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  2007 – Ο.Α.Σ.Η.

 

17.00 – 19.00

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΟΝΕΩΝ

 

17.30 – 18.45

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ  1

 

 

Σημείωση : Το πρόγραμμα του ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΓΟΝΕΩΝ θα γίνει στην αίθουσα του Πινγκ-Πονγκ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5  Μαίου 2018

17.00 – 17.45     ΣΧΕΣΗ     ΓΟΝΕΑ – ΑΘΛΗΤΗ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ

                           Ομιλητής :  Γιώργος Μακράκης  -  Τεχνικός Υπεύθυνος Ηράκλειο  Ο.Ο.Α.

                                                                                     Προπονητής Ανδρικής Ομάδας

17.45 – 18.30     ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ – ΔΙΑΤΡΟΦΗ

                           Ομιλητές :  Ζαμπετάκης Φάνης         -  Ιατρός  /  Καρδιολόγος

                                              Δασκαλκάκη Δέσποινα    -  Διατροφολόγος  /  Διαιτολόγος

 

ΠΡΟΣΟΧΗ

            Σας επισημαίνουμε ότι οι αγώνες  της Κυριακής μεταφέρονται στο κλειστό ΓυμναστήριοΔύο Αοράκια με το παρακάτω πρόγραμμα :

ΚΥΡΙΑΚΗ         6   Μαίου   2018

ΩΡΑ

Βοηθητικό Γήπεδο 1

2  Αοράκια

Βοηθητικό Γήπεδο 2

2  Αοράκια

13.00 – 14.15

Ο.Φ.Η.  2 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  2008

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ  2007

14.15 – 15.30

Ο.Φ.Η.  1 – ΑΣΚΗΣΗ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΚΥΔΩΝ

15.30 – 16.00

Α  Π  Ο  Ν  Ο  Μ  Ε  Σ

Θά γίνουν στο κεντρικό γήπεδο

16.00 – 17.15

Ο.Α.Σ.Η. – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ  2 – ΜΕΣΣΑΡΑ

 

       Ιδιαίτερα επισημαίνουμε ότι σύμφωνα με την προκήρυξη επιβάλλεται η παρουσία όλων των Σωματείων στην τελετή απονομής.

       Κάθε Σωματείο θα παραλάβει αναμνηστική πλακέτα

       Κάθε αθλητής θα πάρει αναμνηστικό Δίπλωμα και μετάλλιο

επιστροφή στην κορυφή

ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ