Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα αγώνων 16-02-2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 16-02-2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ.Η. γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 *Οι αγώνες που είχαν οριστεί για την Κυριακή 17/2/19 θα διεξαχθούν στις 24/2/19, λόγω του τελικού Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στην πόλη μας.
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 09-10/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 09/02/2019 Άνδρες: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ώρα: 16:00 Κυριακή 10/02/2019 Παίδες Β: ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΡΕΘΥΜΝΟΥ ώρα: 10:00 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΦΗ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Τρίτη 12/02/2019 Παίδες Α: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 02-03/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ: 73 - 48 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (25-10) (18-11) (13-17) (17-10) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 11(1), ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 3(1), ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 4, ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗ'Ι'ΩΑΝΝΟΥ 5, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ 16, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 12, ΠΟΛΛΑΚΗΣ 8, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 13, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (ΠΟΥΡΟΣ-ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ): ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΣΤΑΘΑΚΗΣ 5, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ, ΛΙΟΔΑΚΗΣ 4, ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ, ΑΝΣΤΑΣΑΚΗΣ 9, ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΗΣΙΩΤΗΣ 4, ΚΑΒΟΥΡΑΣ 17(1), ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΤΟΣ 1
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 02-03/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 02/02/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Κυριακή 03/02/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 12:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 26-27/1/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 60-64 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-25, 12-10, 15-13, 20-16 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ Γ. - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Α.): ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ , ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 13, ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 23, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4, ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΕΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 7(1), ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ , ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΜΠΑΛΑΦΑΣ Κ.): ΗΛΙΑΚΗΣ Κ., ΒΕΛΙΟΥ Ρ. 2, ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Φ. 24(1), ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3, ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ Γ. 3(1), ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ Η. 15 ,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 26-27/01/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 26/01/2019 Άνδρες: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Παίδες Α΄: ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΡΕΘΥΜΝΟΥ ώρα: 14:00 Κυριακή 27/01/2019 Έφηβοι: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ώρα: 17:00
Διαβάστε περισσότερα...

Φιλικά παιχνίδια τμημάτων Προμίνι 1 & 3 με ΓΙΟΥΧΤΑ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Το απερχόμενο Σάββατο 19/01 οι μικροί αθλητές μας από τα τμήματα ΠΡΟΜΙΝΙ 1 και 3 συμμετείχαν σε παιχνίδια στο κλειστό των Αρχανών με τα αντίστοιχα τμήματα του τοπικού σωματείου ΓΙΟΥΧΤΑΣ. Η ευχαρίστηση όλων των παιδιών ήταν έκδηλη στα πρόσωπά τους τόσο κατά τη διάρκεια των παιχνιδιών όσο και μετά, στο εστιατόριο όπου γευμάτισαν σε πολύ όμορφο κλίμα παρέα με τον προπονητή και τις οικογένειές τους, ενώ δεν έλειψαν και τα παιχνίδια στην πλατεία του χωριού. Η ικανοποίηση μας είναι μεγάλη…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 19-20/01/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 19/01/2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Κυριακή 20/01/2019 Παίδες Β: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: Αλ/σού ώρα: 11:00 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 14:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 12-13/1/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ: 58 - 52 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-13, 17-17, 14-10, 17-12 Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης-Πινακουλάκης): Μαρκόπουλος 3, Γκίζης, Καθαράκης, Βαμβουκάκης 7, Ρωσσίδης 11 (2), Κουκιαδάκης, Βολιτάκης, Μηλαθιανάκης 17 (2), Κίτσος Καλυβιανάκης 11 (1), Σκανδαλάκης 4 (1), Καψάλης 5 (1), Σπυριδάκης. Πεδιάδα ΑΟΧ (Μαυρόπουλος): Πορταλάκης, Τσαμπάλλας, Μεταξωτός 5, Κουτρούλης 4, Σταθάκης 6, Καραγιαννάκης 4, Δραγάζης, Μαστοράκης, Τσαφαντάκης 15 (2), Χαμηλάκης, Ντόγκους 2, Πετράκης 16 (1) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 54 - 85 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 11-23, …
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 12-13/1/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 12/01/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Κυριακή 13/01/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 Έφηβοι: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΧΕΡΣ/ΣΟΥ ώρα: 17:00
Διαβάστε περισσότερα...

Βαθμολογίες Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Βαθμολογία (10η Αγωνιστική) ΑΟ ΚΥΔΩΝ 19 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 19 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 18 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 16 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 16 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 16 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 14 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 13 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 10 ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 10 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) Βαθμολογία (10η Αγωνιστική) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 18 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 16 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 16 ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14 Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 12 ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12* ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 10 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 0 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Βαθμολογία (12η…
Διαβάστε περισσότερα...

Ολοκληρώθηκε το 1ο Διεθνές Τουρνουά ΦΙΛΙΑΣ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σε απόλυτα φιλικό κλίμα ολοκληρώθηκε το 1ο Διεθνές Τουρνουά ΦΙΛΙΑΣ που διοργάνωσε το Ηράκλειο ΟΑΑ, με όλους τους αθλητές που συμμετείχαν να γίνονται μία ομάδα στην τελετή λήξης. Το Τμήμα Μπάσκετ του Ομίλου θα ήθελε να ευχαριστήσει όσους συνέβαλαν στην επιτυχία της διοργάνωσης αυτής, καθώς και τις ομάδες που συμμετείχαν στο Τουρνουά, ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟ, ΟΦΗ, και ΚΚ POBEDNIK 011. Αποτελέσματα Αγώνων Πέμπτη 3/1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ: 104 - 38 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - POBEDNIK: 52 - 68 Παρασκευή 4/1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ:…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS