Headlines
A+ A A-

Αποτελέσματα Αγώνων 22-23/12/18

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ A ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - OA ΧΑΝΙΩΝ: 45-42 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 09-14, 16-10, 06-14, 14-04 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ Γ. - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Α.): ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ , ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 9, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8, ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 8, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 9(1), ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΕΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3(1), ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1, ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ , ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ OA ΧΑΝΙΩΝ (ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ Μ.): ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ Ε., ΒΑΤΣΑΚΗΣ Ι., ΛΥΒΙΑΚΗ Μ. 12(1), ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θ. 15(2), ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ Μ. 2, ΚΑΖΑΝΗΣ Α. 9(1), ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ Β., ΧΙΩΤΑΚΗΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Συμμετοχή στο 1ο αναπτυξιακό Τουρνουά “ Τaurus creticus”

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Με 2 ομάδες θα συμμετέχει το Ηράκλειο ΟΑΑ στο 1ο αναπτυξιακό Τουρνουά “ Τaurus creticus” που διοργανώνει η ΕΚΑΣΚ από 3/1 έως 5/1/2019. Στον ΟΜΙΛΟ Α΄ με αθλητές γεννηθέντες τα έτη 2004-2005 και στον ΟΜΙΛΟ Γ΄ με αθλητές γεννηθέντες το 2006. Επίσης, 6 αθλητές του Ηράκλειο έχουν επιλεγεί να λάβουν μέρος στο Τουρνουά με την Μικτή Ομάδα 2005-2006. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ (2004-2005) 3/1/2019 ΟΣΦΠ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ώρα: 10:00 γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ-ΒΟΗΘ 4/1/2019 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ώρα: 12:00 γήπεδο:…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 22-23/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 22/12/18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 13:30 Κυριακή 23/12/18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β (Α ΟΜΙΛΟΣ) ΟΑΧ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΚΛΑΔΙΣΟΥ ώρα: 13:00 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 Σάββατο 22/12 ΠΡΟΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ ώρα: 11:00 Κυριακή 23/12 ΜΙΝΙ 1: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ ώρα 11:15 ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ - ΑΠΟΝΟΜΕΣ γήπεδο: ΑΟΡΑΚΙΑ ώρα 13:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσμα Παίδες Α΄ 19/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ A ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ: 55-51 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-13, 42-29, 47-41, 55-51 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2, ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 15(2), ΓΚΙΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 22, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6(2), ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΚΑΡΕΜΦΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2, ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Μ.): ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ Μ. 6(1), ΜΑΛΑΜΑΣ Μ. 3(1), ΚΑΤΣΟΥΡΙ Ε. 10(1), ΒΑΡΑΚΛΑΣ Α. 2, ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ Γ. 4, ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ Σ. 9(3), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Μ. 4, ΣΦΑΚΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Ν. 13, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Σ.,…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα αγώνων 15-16/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 37 - 63 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ (ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ): ΗΛΙΑΚΗΣ 4, ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ 2, ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8(2), ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ 3(1), ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ 6, ΜΑΚΡΑΚΗΣ 2, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ 3(1), ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ 1, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 5(1), ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 11(1), ΣΥΤΑΝΙ, ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 7, ΡΩΣΣΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ 2, ΚΙΤΣΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Ι. 9, ΚΙΤΣΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Κ. 12(1), ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ 6, ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 2, ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 9 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.: 111 - 66 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-11, 27-29, 33-16, 24-10…
Διαβάστε περισσότερα...

4ο Τουρνουά Χριστουγέννων "Παύλος Βαρζακιάν" 2018

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Αυτή τη βδομάδα ολοκληρώνεται το 4ο Τουρνουά Χριστουγέννων "Παύλος Βαρζακιάν" 2018 που διοργανώνει το Τμήμα Μπάσκετ του Ηράκλειο σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΦΜΑΗ. Το τουρνουά διήρκησε για περίπου ένα μήνα στις εγκαταστάσεις του Ηράκλειο στην Μποφώρ και συμμετείχαν σε αυτό συνολικά 180 παιδιά, σε 5 κατηγορίες ανάλογα την ηλικία τους: ακαδημία - ακαδημία 2010 - προμίνι - μίνι - παμπαίδες.
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 15-16/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Σάββατο 15/12/18 γήπεδο: ΜΟΙΡΩΝ ώρα: 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Κυριακή 16/12/18 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Κυριακή 16/12/18 γήπεδο: ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ώρα: 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β (Α ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 Κυριακή 16/12/18 γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 Σάββατο 15/12/18 ΜΙΝΙ 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα:…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα Αγώνων 8-9/12/18

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ: 66 - 74 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΡΩΣΣΙΔΗΣ, ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 10, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 12(2), ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ 2, ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ, ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ 6, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ 5(1), ΚΙΤΣΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Ι 18(1), ΚΑΨΑΛΗΣ, ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 6, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΚΙΤΣΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Κ 7 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ): ΚΟΥΤΣΑΒΔΗΣ, ΕΡΗΝΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΥ 12(1), ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2, ΘΕΡΓΙΑΚΗΣ, ΠΟΥΡΟΣ 11(1), ΚΑΤΡΑΝΑΣ 14(3), ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ 20(5), ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ 8, ΑΔΟΝΤΑΚΗΣ 5, ΣΚΕΜΠΙ, ΠΑΛΑΙΟΚΡΑΣΣΑΣ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ: 70 - 43 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-14, 18-06, 11-15, 19-08 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ): …
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 8-9/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12 ΑΝΔΡΕΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - AOK XANΙΑ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 ΠΑΙΔΕΣ Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 11:00 ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12 ΠΑΙΔΕΣ Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 16:00 ΕΦΗΒΟΙ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 10:00 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 Σάββατο 8/12 ΜΙΝΙ 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΚΗΣΗ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ώρα: 11:15 ΠΡΟΜΙΝΙ 2: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΚΗΣΗ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ώρα: 12:30 Κυριακή 9/12 ΠΡΟΜΙΝΙ 1: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -…
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα Αγώνων 1-2/12/18

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΡΩΝ ΕΚΑΣΚ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 69-62 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-29, 20-13, 18-7, 15-13 ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ (ΗΛΙΑΚΗΣ): Δήμας, Ρέκκας-Βεντύρης 13 (1), Λυρώνης 8, Γεγιτσίδης, Ζανιδάκης 22 (4), Πλάκας, Χρονόπουλος, Κατσουλάκης 10 (1), Μπορέτος, Λουκάκης 12, Πρωτογεράκης 4, Χατζάκης. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): Μαρκόπουλος 6 (2), Σκανδαλάκης 12 (2), Καψάλης, Βαμβουνάκης 13 (1), Ρωσσίδης, Κ. Κίτσος-Καλυβιανάκης, Κουκιαδάκης 2, Ι. Κίτσος-Καλυβιανάκης 11, Μαρνελάκης 2, Βολιτάκης 2, Μηλαθιανάκης 14 (3). ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 57 - 86 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 08-26, 20-48,…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 1-2/12

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01/12/18 ΠΑΙΔΕΣ Α: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: Β.Α.Κ. ώρα: 09:30 ΑΝΔΡΕΣ: ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΚΛΑΔΙΣΟΥ ώρα: 19:00 ΚΥΡΙΑΚΗ 02/12/18 ΕΦΗΒΟΙ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: Β.Α.Κ. ώρα: 14:00 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ 2018 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/18 ΠΡΟΜΙΝΙ 1: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 11:00 ΜΙΝΙ 2: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 12:15 ΜΙΝΙ 1: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 13:30 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/18 ΠΡΟΜΙΝΙ 2: ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ γήπεδο: ΒΑΚ ώρα: 11:00 
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 25/11/18 Έφηβοι - Παίδες

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ: 60 - 50 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 24-10, 36-21, 53-38, 60-50 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (ΜΑΚΡΑΚΗΣ - ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ Κ. 11(1), ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ Γ. 10(1), ΜΑΡΚΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ Μ. 6, ΚΙΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Ι. 18, ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ Μ. 9(3), ΣΥΤΑΝΙ Γ. 4, ΝΤΑΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ Α., ΝΗΣΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ν., ΚΑΨΑΛΗΣ Μ. 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ (ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ): ΝΤΙΝΤΑΚΗΣ Τ., ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Ν. 14, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Δ., ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Φ. 7, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Κ. 10, ΣΑΝΤΙΑ Σ. 9, ΚΥΡΙΑΖΗΣ Α. 6, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΒΑΣ Ι.…
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS