Headlines
A+ A A-

Πρόγραμμα Τουρνουά Μίνι Παίδων - Παμπαίδων ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγων. 31/03/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 2η Αγων. 07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 3η Αγων. 21/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 4η Αγων. 05/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 5η Αγων. 12/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 6η Αγων. 19/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγων. 31/03/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2η Αγων. 07/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 3η Αγων. 21/04/19 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ…
Διαβάστε περισσότερα...

Τελική Φάση Εφήβων Κρήτης

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σας γνωρίζουμε ότι, η Τελική Φάση των Έφηβων Κρήτης θα διεξαχθεί το διήμερο 30-31/3/2019 στο Ρέθυμνο και την διοργάνωση έχει αναλάβει η ομάδα του ΑΓΟΡ. Συμφώνα με τη βαθμολογία τα σωματεία που προκριθήκαν στη Φάση αυτή είναι : Α ΟΜΙΛΟΣ : 1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ, 2. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Β ΟΜΙΛΟΣ : 1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ, 2. ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ Σύμφωνα με τη προκήρυξη, οι 2 πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα συναντηθούν μεταξύ τους στο Final four, σε χιαστί αγώνες (Α1-Β2 και Β1-Α2). Οι…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 23-24/03/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 23/03/19 Άνδρες: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΧΑΝΙΩΝ Ώρα: 18:00 Βαθμολογία (σε 19 ματς): 1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 36 (17-2) - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 36 (17-2) 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 35 (16-3) 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 32 (13-6) 5 ΜΕΣΣΑΡΑ 29 (10-9) - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 29 (10-9) 7 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 28 (9-10) 8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 26 (7-12) 9 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 25 (6-13) 10 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 24 (5-14) 11 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 21 (3-16) 12 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 20 (1-18)
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 16-17/03/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΑΝΔΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ 53-41 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-18, 19-1, 8-12, 10-10 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Μακράκης): Ρωσίδης 3 (1), Καψάλης, Συτάνι, Βαμβουκάκης 6 (1), Σκανδαλάκης 9 (1), Κιτσος-Καλυβιανάκης 7 (1), Κουκιαδάκης, Μαρκόπουλος 4, Καλατζής 10 (2), Σπυριδάκης, Βολιτάκης 3, Μηλαθιανάκης 11 (2). ΚΥΔΩΝ (Ηλιάκης): Μποκαλίδης, Πλάκας, Λυρώνης 17 (3), Χολέβας 7 (2), Ζανιδάκης 6, Γεγιτσίδης, Μπορέτας, Κατσουλάκης, Δήμας, Λουκάκης 5, Πρωτογεράκης 4, Χατζάκης 2. ΕΦΗΒΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ: 78 - 73 ΠΑΙΔΕΣ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΧΑΝΙΑ BC: 105…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 16-17/03/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 16/03/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ Γήπεδο: ΛΙΝΤΟ Ώρα: 18:00 Κυριακή 17/03/19 Παίδες Β: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΧΑΝΙΑ BC Γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ώρα: 17:00 Έφηβοι: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Γήπεδο: ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα: 17:00
Διαβάστε περισσότερα...

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΔΙΗΜΕΡΟ - ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σας γνωρίζουμε ότι, το διήμερο 9 και 10/3/2019 στο κλειστό γυμναστήριο Αλικαρνασσού θα πραγματοποιηθούν προπονήσεις αγοριών και κοριτσιών, παρουσία των Ομοσπονδιακών προπονητών κκ. Μπακογεώργου Τάκη, Παπαδόπουλου Κώστα και Σγουρίτσα Χρήστου. Επίσης θα διεξαχθούν αγώνες του κλιμακίου αγοριών Κρήτης (2005-2006) με την ομάδα της ΕΣΚΑ, καθώς επίσης και παρουσίαση του τρόπου ανάπτυξης παιχνιδιού της Εθνικής ομάδας παμπαίδων, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα: ΣΑΒΒΑΤΟ 9/3/2019- ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 09.30-11.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ 2003-2004 ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 11.30-13.30 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ 2004-2005-2006- 2007 ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 13.30-15.30 ΑΓΩΝΑΣ…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 02-03/03/19

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 02/03/19 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ώρα: 12:00 Κυριακή 03/03/19 Έφηβοι: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ώρα: 19:00 Παίδες Β: ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ώρα: 13:00 
Διαβάστε περισσότερα...

Βαθμολογίες Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ Βαθμολογία (17 αγων.) ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ (Ν-Η) 1 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 33 (16-1) 2 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 32 (15-2) 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 31 (14-3) 4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 28 (11-6) 5 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 26 (9-8) 6 Ακαδημία Ρεθύμνου 25 (8-9) - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 25 (8-9) 8 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 23 (6-11) - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 23 (6-11) 9 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 22 (5-12) 11 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΣΗ (-1) 19 (3-14) - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 18 (1-16) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Βαθμολογία ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ν-Η) 1…
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα αγώνων 16-02-2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 16-02-2019 Άνδρες: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 18:00 Παίδες Α: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ.Η. γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 14:00 *Οι αγώνες που είχαν οριστεί για την Κυριακή 17/2/19 θα διεξαχθούν στις 24/2/19, λόγω του τελικού Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στην πόλη μας.
Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων 09-10/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
Σάββατο 09/02/2019 Άνδρες: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ώρα: 16:00 Κυριακή 10/02/2019 Παίδες Β: ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 γήπεδο: ΡΕΘΥΜΝΟΥ ώρα: 10:00 Έφηβοι: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΦΗ γήπεδο: ΛΙΝΤΟ ώρα: 20:00 Τρίτη 12/02/2019 Παίδες Α: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ γήπεδο: ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ώρα: 18:00
Διαβάστε περισσότερα...

Αποτελέσματα 02-03/02/2019

  • Κατηγορία Μπάσκετ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ: 73 - 48 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: (25-10) (18-11) (13-17) (17-10) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 11(1), ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 3(1), ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ 4, ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗ'Ι'ΩΑΝΝΟΥ 5, ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ 16, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 12, ΠΟΛΛΑΚΗΣ 8, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 13, ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1, ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ (ΠΟΥΡΟΣ-ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ): ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΣΤΑΘΑΚΗΣ 5, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ, ΛΙΟΔΑΚΗΣ 4, ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ, ΑΝΣΤΑΣΑΚΗΣ 9, ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΗΣΙΩΤΗΣ 4, ΚΑΒΟΥΡΑΣ 17(1), ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΤΟΣ 1
Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS