Headlines
A+ A A-

Αγωνιστική δραστηριότητα Σαββατοκύριακου

  • Κατηγορία Όμιλος

ΤΕΝΙΣ

Εσωτερικό Τουρνουά ΗΡΑΚΛΕΙΟ GAMES R2-R3 Κυριακή 8/12/13

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α ΟΜΑΔΑ

Β ΟΜΑΔΑ

07/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

10.00

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-2

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

07/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

11.30

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔΕΙΛΙΝΟ

07/12/13

 

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

13.00

ΜΙΝΙ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-1

ΟΦΗ-1

07/12/13

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

07/12/13

ΑΡΧΑΝΩΝ

18:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΠΑΙΔΩΝ

07/12/13

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

16:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΠΑΙΔΩΝ

8/12/13

ΣΤΡΕΦΗ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

08/12/13

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

20:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Διαβάστε περισσότερα...

Αγωνιστική Δραστηριότητα Σαββατοκύριακου

  • Κατηγορία Όμιλος

30/11/13

ΑΟΡΑΚΙΑ

10:30

ΜΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

30/11/13

ΛΙΝΤΟ

19:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ

30/11/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΠΑΙΔΩΝ

ΟΦΗ 1

01/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

10:00

ΜΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ-2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-2

01/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

11:30

ΜΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ-1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

01/12/13

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

15:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΠΑΙΔΩΝ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

01/12/13

ΛΙΝΤΟ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

01/12/13

ΣΗΤΕΙΑΣ

11:30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

01/12/2013

2 ΑΟΡΑΚΙΑ

17:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

Διαβάστε περισσότερα...

Αγωνιστική δραστηριότητα Σαββατοκύριακου

  • Κατηγορία Όμιλος

ΜΠΑΣΚΕΤ

23/11/13 2 Αοράκια 10.00 Τουρνουά Μίνι ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α/Γ

23/11/13 2 Αοράκια  11.30 Τουρνουά Μίνι ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ-1 Α/Α

23/11/13 2 Αοράκια 13:00 Τουρνουά Μίνι ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΣΗ Β/Α

23/11/13 2 Αοράκια 16:00 Πρωτάθλημα Πάιδων Β Όμιλος ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

24/11/13 Καισαριανής 17:00 Β’ Εθνικής Ανδρών ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

24/11/13 Λίντο 13:30 Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

25/11/13 Αρκαλοχωρίου 18:00 Πρωτάθλημα Εφήβων Β Όμιλος ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

26/11/13 2 Αοράκια 20:30 Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


ΤΕΝΙΣ

Εσωτερικό Τουρνουά ΗΡΑΚΛΕΙΟ GAMES κατηγορίας R4.

 

ΠΙΝΓΚ-ΠΟΝΓΚ

 

Διαβάστε περισσότερα...

Αγωνιστική Δραστηριότητα Σαββατοκύριακου 2-3/11/2013

  • Κατηγορία Όμιλος

ΜΠΑΣΚΕΤ

2/11  Ιεράπετρας     15:00 Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.

2/11  Αγ. Νικολάου  12:00 Πρωτάθλημα Παίδων Γ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

2/11  2 Αοράκια      16:00 Πρωτάθλημα Παίδων Β- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

3/11  Νίκαιας           17:00 Πρωτάθλημα Β Εθνικής Ανδρών ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.

4/11  Αλικαρνασσου 20:00 Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.

5/11  Ιεράπετρας      21:00 Πρωτάθλημα Εφήβων Β ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.

 

ΤΕΝΙΣ

Σάββατο 2/11 Τουρνουά Πορτοκαλί Γηπέδου

Κυριακή 3/11 Τουρνουά Κόκκινου Γηπέδου

 

ΠΙΝΓΚ-ΠΟΝΚΓ

Ατομικό Πρωταθλήματα Ανδρών- Γυναικών στην Αθήνα

 

 

Διαβάστε περισσότερα...
Συνδρομή σε αυτήν την τροφοδοσία RSS