Δυνατές στιγμές στα παιχνίδια του 7ου τουρνουά «Παύλος Βαρζακιάν»

Σασπένς, χαμόγελα και δυνατές μονομαχίες είχε η 1η αγωνιστική στο 7ο τουρνουά «Παύλος Βαρζακιάν» το οποίο διοργανώνει η ομάδα μας σε συνεργασία με την ΕΚΑΣΚ και το τμήμα ΔΟΠΑΦΜΑΗ. Προμίνι, Μινι και Παμπαίδες χωρισμένοι σε ισάριθμες ομάδες έκαναν ντεμπούτο, στο πλαίσιο της διοργάνωση που εδώ και επτά χρόνια προσφέρει όμορφες στιγμές στο ανοιχτό γήπεδο του Ηράκλειο. Το Σάββατο 19 Νοεμβρίου έπεται η συνέχεια στα παιχνίδια των Μίνι, ενώ την Τρίτη 22/11 μπαίνουν στο χορό του εσωτερικού τουρνουά και τα «Αστέρια» μας.


Τα αποτελέσματα της διοργάνωσης:

ΠΡΟΜΙΝΙ:
1η αγωνιστική:
ΔΑΙΔΑΛΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ   16-15  
ΜΙΝΩΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 9-21  


ΜΙΝΙ:
1η αγωνιστική:

ΑΡΗΣ-ΕΡΜΗΣ  20-46                                    
ΑΙΟΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 34-21


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ:
1η αγωνιστική:

Milwaukee BUCKS-Dallas MAVERICKS 40-12
Golden State WARRIORS-Boston CELTICS 40-38 παρ. (38-38 κ.α.)



Το πρόγραμμα της διοργάνωσης:

ΣΑ

19/11/2022

ΩΡΑ 11:30 

ΙΚΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΣΑ

19/11/2022

ΩΡΑ 13:00

ΘΗΣΕΑΣ – ΔΑΙΔΑΛΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΤΡ

22/11/2022

ΩΡΑ 16:00 

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡ

22/11/2022

ΩΡΑ 17:00 

ΔΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ 

ΠΡΟΜΙΝΙ 3

TE

23/11/2022

ΩΡΑ 17:15

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΡΗΣ 

ΜΙΝΙ

TE

23/11/2022

ΩΡΑ 17:15 

ΕΡΜΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ

ΜΙΝΙ

TE

23/11/2022

ΩΡΑ 18:45

Dallas MAVERICKS – Golden State WARRIORS

Π/Π

TE

23/11/2022

ΩΡΑ 20:00

Boston CELTICS – Milwaukee BUCKS

Π/Π

ΣΑ

26/11/2022

ΩΡΑ 11:30 

ΜΙΝΩΑΣ – ΔΑΙΔΑΛΟΣ 

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΣΑ

26/11/2022

ΩΡΑ 13:00

ΘΗΣΕΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΤΡ

29/11/2022

ΩΡΑ 16:00

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡ

29/11/2022

ΩΡΑ 17:00

ΚΡΟΝΟΣ – ΔΙΑΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ 3

TE

30/11/2022

ΩΡΑ 17:15

ΑΙΟΛΟΣ – ΑΡΗΣ  

ΜΙΝΙ

TE

30/11/2022

ΩΡΑ 17:15 

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ

ΜΙΝΙ

TE

30/11/2022

ΩΡΑ 18:45

Boston CELTICS – Dallas MAVERICKS

Π/Π

TE

30/11/2022

ΩΡΑ 20:00

Milwaukee BUCKS – Golden State WARRIORS

Π/Π

ΣΑ

10/12/2022

ΩΡΑ 11:30

Ημιτελικός 2ος-3ος 

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΣΑ

10/12/2022

ΩΡΑ 13:00

Ημιτελικός 1ος-4ος

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΤΡ

13/12/2022

ΩΡΑ 16:00

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡ

13/12/2022

ΩΡΑ 17:00

ΔΙΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ 3

TE

14/12/2022

ΩΡΑ 17:15

Ημιτελικός 2ος-3ος 

ΜΙΝΙ

TE

14/12/2022

ΩΡΑ 17:15

Ημιτελικός 1ος-4ος

ΜΙΝΙ

TE

14/12/2022

ΩΡΑ 18:45

Ημιτελικός 2ος-3ος 

Π/Π

TE

14/12/2022

ΩΡΑ 20:00

Ημιτελικός 1ος-4ος

Π/Π

ΣΑ

17/12/2022

ΩΡΑ 11:30

Μικρός Τελικός (θέση 3-4)

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΣΑ

17/12/2022

ΩΡΑ 12:30

Τελετή λήξης – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΣΑ

17/12/2022

ΩΡΑ 13:00

Τελικός (θέση 1-2)

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΤΡ

20/12/2022

ΩΡΑ 16:00

ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡ

20/12/2022

ΩΡΑ 16:45

Τελετή λήξης – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΑΣΤΕΡΙΑ

ΤΡ

20/12/2022

ΩΡΑ 17:00

ΔΙΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ 3

ΤΡ

20/12/2022

ΩΡΑ 17:45

Τελετή λήξης – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΠΡΟΜΙΝΙ 3

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 17:15

Μικρός Τελικός (θέση 3-4)

ΜΙΝΙ

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 17:15

Τελικός (θέση 1-2)

ΜΙΝΙ

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 18:30

Τελετή λήξης – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΜΙΝΙ

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 18:45

Μικρός Τελικός (θέση 3-4)

Π/Π

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 20:00

Τελετή λήξης – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Π/Π

TE

21/12/2022

ΩΡΑ 20:15

Τελικός (θέση 1-2)

Π/Π

zaros_logo_0_1
index
ANEK LINES LOGOTYPO
blue_star_logo_www_newcolor_out
patris
wilson
myhome
koumantakis
index
hub
asklepieion-logo
300X100
skivalakiskarta